صورتجلسه سی  و سومین جلسه شورای پژوهشی واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان شهید بهشتی قم -1396

 

سی  و سومین جلسه شورای پژوهشی واحد توسعه تحقیقات بالینی  و دومین جلسه در سال 96در روز یک شنبه، مورخ 14/8/96 ساعت30/12 با یاد خدا و ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد در واحد توسعه تحقیقات بالینی با حضور  معاون محترم پژوهشی  واعضاء شورای پژوهشی بیمارستان شهید بهشتی تشکیل شد و در ساعت14با ذکر صلوات به پایان رسید.

1- طرح پژوهشی  جناب آقای دکتر محمدرضا صعصعی با عنوان :" نقش مهم ترانگزاميك اسید در پيشگيري و درمان خونريزي در بیماران ترومایی بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی- قم"مطرح شد و مقرر شد  پس از انجام اصلاحات مورد نظر  شورا(وارد کردن معیارهای ورود و خروج،کامل کردن روش اجرا و تخصیص تصادفی،شفاف کردن وضعیت آزمایش ها) پروپزال اصلاح شده را به واحد توسعه تحقیقات بالینی جهت اقدامات بعدی ارائه دهد.

2- در خصوص برنامه ها و امکانات جانبی واحد توسعه تحقیقات بالینی بحث شد و مقررشد:

.در خصوص ارائه خدمات ویرایش و ترجمه انگلیسی و  نحوه ساب میت مقالات اعضای هیات علمی بالینی بیمارستان  توسط واحد توسعه تحقیقات بالینی ،بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد سرکار خانم عاملی پزشک عمومی مستقر در مرکز تحقیقات گوارش و کبد در این زمینه با واحد همکاری نمایند.

3-  با توجه به نیاز سنجی به عمل آمده در ابتدای سال و بحث و گفتگو در خصوص موضوعات مورد نظر مقرر شد کارگاه آموزشی اخلاق در پژوهش در مورخ 23/8/96 با امتیاز EDCبرای اعضای محترم هیات علمی بیمارستان و امتیاز ضمن خدمت  برای محققین  و کارشناسان علاقه مند در سالن آمفی تئاتر از ساعت یازده الی سیزده برگزار گردد.هم چنین کار گاه روش تحقیق دو روزه هم در آذر ماه قطعا برگزار می گردد.

 

4- درخصوص تحویل ست کامپیوتر درخواستی واحد نیز مقرر شد به منظور تجهیز و گسترش فضای در اختیار واحد،در اسرع وقت از معاونت پژوهشی ارسال گردد و در صورت موافقت معاونت آموزشی بیمارستان کلاس درس طبقه پنجم نیز به واحد توسعه اضافه گردد.

فایل ها